top of page

herní svět

Legenda o Scratch Wars
scratchWarsUniqueCCG

legenda o scratch wars

Planeta Overcorner
scratchWarsUniqueCCG

planeta overcorner

overcorner_web-mtbcvz.png
scratchWarsUniqueCCG

biolandia & techlandia

Biolandia

biolandia

Biolandia je velmi úrodný ostrov, kde se příroda opravdu vyřádila. Pro jídlo stačí natáhnout ruku a utrhnout si jej ze stromu. Jediné, na co si musíte dávat pozor, je, aby na vás při válení se na pláži nespadl kokos.

Techlandia

techlandia

Když plujete kolem Techlandie, doporučujeme zkasat plachty, nebo je můžete rovnou strčit do pračky, protože se na nich usadí kouř z tisíce a jednoho techlandských komínů, které neustále chrlí dým a prach.

Ostatní ostrovy
scratchWarsUniqueCCG

ostatní ostrovy

Všechny následující ostrovy jsou součástí rozšířené verze hry. Obsahují nové hrdiny, zbraně, efekty a příběhy. Kvůli vyvážení a zjednodušení hry jsou při turnajovém hraní upřednostňovány pouze karty ze základní edice Biolandia a Techlandia. 

Přehled všech herních efektů, včetně těch z rozšíření, najdeš zde:

Canbalandia
canbalandia.png

canbalandia

Canbalandia žije oficiálně hlavně z turismu. Neoficiálně z turistů. Je pravda, že na podezřele levnou dovču v režimu "all inclusive" si zatím žádný výletník nestěžoval. Podle různých zvěstí je to proto, že domorodci chápou termín "sněz, co se do tebe vejde" velmi osobitým způsobem.

Vampiria

vampiria

Příšery to v Middlemystu nikdy neměly moc lehké, jejich bujarý noční život značně otravoval zbytek obyvatel a ti je za to pronásledovali s pochodněmi a sekerami v ruce. Dokonce se pořádaly i speciální hony na strašidla a příšery.

vampiria.png
Zepplandia
zepplandia.png

zepplandia

Zvyklostí hraběte Gustafa von Naftalina a prastrýčka barona Zepplina byl pravidelný čajový dýchánek o páté, který sestával především z diskuzí nad velkorysými plány a technickými výkresy nadšeného hraběte.

Port Spinbay

port spinbay

Přístav Spinbay se od jiných běžných přístavů v mnohém liší. Zaprvé to tam nesmrdí rybinou a za druhé se tam vesele kšeftuje s kouzly. Obchodníci směle vykřikují “Nové firebally, kupujte ohnivé firebally, firebally v akci dva za cenu jednoho”.

spinbay.png

Zajímá tě seznam míst, kde je možné zakoupit karty Scratch Wars?

Podívej se na další stránku.

bottom of page