top of page
redbg.jpg

Karty Scratch Wars zdarma pro tábory!

Rozdáváme odměny na tábory! Jste vedoucí dětského tábora nebo znáte někoho, kdo nějaký tábor vede a hodily by se mu nějaké odměny/ceny do soutěží? Vyplňte krátký formulář a získejte pro svůj tábor ještě více zábavy.

redbg.jpg

Největší turnaj za poslední tři roky!

V úterní podvečer se na Discord serveru SWO schází více než patnáct hráčů, aby změřili své síly v tom nejnabitějším turnaji za poslední tři roky. Jak celé klání dopadlo?

redbg.jpg

Jsme zpátky! Opravili jsme appku a vytvořili nové webovky. Co je nového?

Zdarec škrábanec! Už je to nějaká doba od chvíle, kdy jsme se naposledy ozvali. Zlý Pelicamort nám nepřál a snažil se zničit náš herní svět všemi možnými způsoby. My jsme se však nevzdali a děláme vše pro to, abychom hru zase oživili. Přinášíme přehled všech důležitých novinek, změn a plánů do budoucna. Tak co, jsi připraven(a) popadnout své staré zaprášené zbraně a pustit se znovu do hraní?

redbg.jpg

Hon na vánoční stromky může začít! (událost v appce)

Šťastné a veselé Vánoce všem! 🎄 Jsme zpátky, po hodně dlouhé době, a rádi bychom Ti v opravené appce pomohli dohnat ten čas, který jsme za poslední roky ztratili. Zúčastni se vánočního eventu a zdvojnásob si svůj zisk trofejí 🤩 🏆

bottom of page